Bestuur: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 13: | Line 13: | ||
|- | |- | ||
| Eloy Degen || eloy || Algemeen bestuurslid | | Eloy Degen || eloy || Algemeen bestuurslid | ||
|- | |||
| Mark Cilissen || Shiz || Algemeen bestuurslid | |||
|} | |} | ||
Latest revision as of 20:31, 15 December 2025
Het bestuur van Stichting Revelation Space bestaat uit:
| Naam | Handle | Functie |
|---|---|---|
| Juerd Waalboer | Juerd | Voorzitter |
| Rubin Philippart | f0x | Penningmeester |
| Bas Oort | Bas | Algemeen bestuurslid |
| Jochem Zeestraten | CH23 | Secretaris |
| Eloy Degen | eloy | Algemeen bestuurslid |
| Mark Cilissen | Shiz | Algemeen bestuurslid |
De makkelijkste manier om contact op te nemen met het bestuur is per e-mail: board@revspace.nl
Individueel bestuurder mailen? <handle>@revspace.nl