OpenDag2026: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
| Line 32: | Line 32: | ||
|- | |- | ||
| Atoomnet || vroeg - laat || Aanwezig met vast iets leuks om te solderen of te bewonderen | | Atoomnet || vroeg - laat || Aanwezig met vast iets leuks om te solderen of te bewonderen | ||
|- | |||
| Crashjuh || vroeg - laat || Rondleiden, 3D Printen, iets met radio communicatie | |||
|- | |- | ||
| Jij? || 11.00 - laat || Rondleiden, lasercutten, algemeen knutselen | | Jij? || 11.00 - laat || Rondleiden, lasercutten, algemeen knutselen | ||
Latest revision as of 21:57, 18 December 2025
| Event OpenDag2025 | |
|---|---|
| Name | OpenDag2025
|
| Duration | 28 March 2026 - 28 March 2026 |
| Information | |
2025-03-28 - Op zaterdag 28 maart kan iedereen weer vrij binnenlopen in een hackerspace. Tijdens deze open dag is het mogelijk om te zien wat bijvoorbeeld hacken inhoudt en te zien wat er allemaal kan in een hackerspace.
Ticketshop
Hier komt de ticketshoplink.
Flyer
Organisatie
Landelijk ingegeven via: https://hackerspaces.nl/open-dag/
RevSpace doet uiteraard ook mee.
Aanwezigen
Om zeker te weten dat we met genoeg mensen zijn, een lijstje van revspacers die hebben toegezegd te komen om bezoekers te ontvangen:
| Naam | Van-tot | Opmerkingen |
|---|---|---|
| Atoomnet | vroeg - laat | Aanwezig met vast iets leuks om te solderen of te bewonderen |
| Crashjuh | vroeg - laat | Rondleiden, 3D Printen, iets met radio communicatie |
| Jij? | 11.00 - laat | Rondleiden, lasercutten, algemeen knutselen |
Promotie
- Wie contacteert welke krant/influencer/etc? Wie flyert in welke wijk/locatie/etc?
- Jij doet??
Activiteiten
- Rondleidingen langs onze werkplaatsen, apparatuur en projecten.
- Op verzoek: demonstratie van apparatuur zoals lasersnijder, 3D-printer, foliesnijder, oscilloscoop, etc...
- Sleutelhanger maken/graveren met de lasersnijder